Super pomysł na jadalnie – zdjęcia

Jaka powinna być idealna jadalnia ? Z pewnością powinna być lekka i świeża przez cały rok. Warto nadać naszej jadalni lekki wygląd. Stary stół warto przykryć lekkim wiosennym obrusem. Dodać na pułkach letnie budzące miłe uczucie detale. Drewniany stół i krzesła w połączeniu z jasnymi kolorami dają naprawdę rewelacyjny efekt.

foto:pomysł na jadalnie (4)

foto: Style at Home

 

 

foto:pomysł na jadalnie (1)

foto: Style at Home

Warto w jadalni stworzyć kącik relaksu gdzie można poczytać książkę i skosztować kieliszek winna po ciężki dniu pracy. Fotel w kratkę idealnie komponuje się do reszty jadalni kreowanej na nadmorski klimat. Czerwona poduszka idealnie komponuje się z resztą jadalni.

 

foto:pomysł na jadalnie (2)

foto: Style at Home

 

foto:pomysł na jadalnie (3)

foto: Style at Home

Warto w pustym kącie postawić malutkie biurko – czy też do pracy lub do uzupełnienie pustego miejsca. Warto aby biuro odróżniło się w jakiś sposób od reszty pomieszczenia np. można nadać mu jasny błękitny kolor. W pobliżu biuro powinny pojawić się obrazy i malutkie detale takie jak dzwonek czy też malutki wazon z kwiatkami.

 

foto:pomysł na jadalnie (5)

foto: Style at Home

Świece bez wątpienie zapewniają elegancje, są niedrogie i pasują do każdego wnętrza. W tym przypadku projektant umieścił w szkle muszelki co budzi zainteresowanie każdego.

 

foto:pomysł na jadalnie (6)

foto: Style at Home

 

Więcej:, , , ,

Zostaw komentarz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

Przeczytaj poprzedni wpis:
klimatyzaja
KLIMATYZACJA: Prawdy i Mity

Towarzyszy nam każdego dnia, w samochodzie, pracy, instytucjach publicznych, coraz częściej również w domach. Zdania co do skuteczności klimatyzacji i...

Zamknij