Dekoracja okna w salonie – ciekawe pomysły i porady

Okna niekiedy pomijane są w naszych pomysłach aranżacyjnych, a jest to wielki błąd. Sytuacja w której cały salon jest już przygotowany a pozostało już tylko udekorowanie okna może stanowić patową sytuację. Specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycje dekoracji okien, które z pewnością ułatwią wam podjęcie odpowiedniej decyzji.

ciekawe-boczne-firany

Firany w dwóch kolorach są dobrym pomysłem

Obecnie hitem w salonach skandynawski są firany w dwóch kolorach. Pierwszy z kolorów idealnie wpasowuje się w salon. Natomiast wewnętrzna ich część stanowi swojego rodzaju pewną dozę kontrastu.

modernistyczne-zaslony

Klasyczne zasłony zawsze będą w modzie

Powyższe zasłony są niemal klasyką w naszych salonach. Na szczęście nie zanosi się na to aby zostały szybko wyparte i dobrze ponieważ prezentują się naprawdę rewelacyjnie. Stanowią także rewelacyjną ozdobę samego okna.

Dekoracja okna w salonie

Nowy trend czy przypadek? W Dekoracji okna w salonie

Zasłony z jednym podwiązanie stanowią ciekawą alternatywę dla swojego klasycznego odpowiednika. Pamiętaj jednak, że nie każda zasłona sprawdzi się w takiej roli. Najlepiej zastosować tu jednobarwną tkaninę bez żadnych zbędnych wzorków.

zaslony-do-duzego-okna

Duże okno często jest dekoracyjnym wyzwaniem

Ciekawy pomysł na udekorowanie dużego okna w salonie. Wadą takiego rozwiązania jest utrata powierzchni opadającego materiały. Jednak kogo to będzie martwić w przypadku tak świetnego efektu.

nietypowa-aranzacja

Ciekawe zastosowanie zasłon przy oknach sąsiednich

 

Kolejny ciekawy pomysł dekoracyjnych dla ściany z wieloma oknami. Aranżacja wykonana bardziej w stylu klasycznym a więc niezbyt pasująca do nowoczesnych i dosyć chłodnych pomieszczeń. Raczej radzimy wykorzystywać do tzw. ciepłych babcinych kącików.

Inne ciekawe propozycje na dekoracje okna w salonie

odpowiednia-kurtyna-do-salonu

ciekawy-pomysl-na-dekoracje

nowoczesna-dekoracja-w-salonie

Rewelacyjne kolorowe zasłony

nowoczesne-zaslony

Nowoczesne jasne zasłony dla każdego

nietypowe-zaslony

Lubisz rzeczy oryginalne – Oto zasłony dla Ciebie!

Więcej
Przeczytaj poprzedni wpis:
klimatyzaja
KLIMATYZACJA: Prawdy i Mity

Towarzyszy nam każdego dnia, w samochodzie, pracy, instytucjach publicznych, coraz częściej również w domach. Zdania co do skuteczności klimatyzacji i...

Zamknij